klikk for mer info!
Miljøsaker » Energi » Fornybar energi » Fantastisk oppstart i Moss

Fantastisk oppstart i Moss

. Stor versjon.


Skrevet av: Sam Chimaobi Ahamba. Publisert: 03.09.2010 Sist endret: 03.09.2010

I forbindelse med skolestart er det mange lokallag som har oppstartsmøter, hvor de legger planer for høsten. Moss Natur og Ungdom er intet unntak, og på mandag dukket det opp hele 25 personer.

Sommeren er over, og mange vender snuten tilbake til skolehverdagen i disse dager. I Moss er skolestart synonymt med lokallagsoppstart etter sommerferien. På oppstartsmøtet møtte mange gamle opp, men også en del nye ansikt. ”For å vinne miljøkampen er vi avhengig av lokal aktivitet. Og det varmer et regionsekretærhjerte å se så mange herlige mennesker på oppstartsmøtet til Moss NU” sier regionsekretæren for Østfold, Daniel Røskaft.  


Med ny leder, Tora Johanne Turøy gleder Moss NU seg til å ta fatt på høsten.

Hva mener du? Diskuter dette temaet i forumet. Gå tilbake til energi.

Siste pressemeldinger

Hva skjer?

Kalender

Om Natur og Ungdom

Natur og Ungdom er en miljøvernorganisasjon for ungdom. Vi har over 7000 medlemmer fordelt på mer enn 80 lokallag over hele landet. Lokallagene i Natur og Ungdom jobber med miljøproblemene der de bor. Du kan bli medlem her